Angi Slamová: paráda!!!

2018. feb. 14

Opäť úradovala odchovankyňa ŠBK Šamorín! Kým v sobotu víťazstvo slovenského národného družstva zabezpečila Sabi Oroszová, v stredu úradovala Angi Slamová!

Slovensko v kvalifikačnom zápase v Ružomberku zdolalo Bosnu 100:95. Po trojnásobnom predĺžení! Najúspešnejšou strelkyňou domáceho tímu bola so 19-imi bodmi Angi Slamová!

,,Bol to veľmi náročný zápas, ale ja som rada, že sme ho zvládli. Celkovo to bolo fyzicky a psychicky náročné stretnutie. Zápas nám dodal motiváciu a silu, aby sme pokračovali a bojovali o postup na majstrovstvá Európy. Táto výhra patrí aj fanúšikom, ktorí nás prišli povzbudiť,“ uviedla Angi, ktorá hrala až 36 minút. A to tak, že Šamorínčanka si v utorok na tréningu privodila nepríjemné svalové zranenie…

Kapitánka slovenskej reprezentácie Sabi Oroszová zaznamenala 15 bodov, tretia šamorínska hráčka Saša Hašková nastúpila v poslednej minúte.