Mesto Šamorín - Somorja Város
Menu

Fantastická druhá štvrtina!

2017. mar. 28

Basketbalistky ŠBK Šamorín síce v druhom semifinálovom stretnutí prehrali s Good Angels Košice 50:76, no naši fanúšikovia si dlho zapamätajú druhú štvrtinu. Nad slovenským suverénom  posledného desaťročia vyhrali 28:15.

,,Chceli sme byť Košiciam dôstojnejším súperom, ako tomu bolo v sobotu. To sa nám aj do bodky podarilo v prvom polčase, ktorý sme vyhrali o šesť bodov. Druhá štvrtina bola skvelá, vyhrali sme ju 28:15,” povedal tréner ŠBK Tomáš Kačmarík. Veru, druhú desaťminútovku si dlho zapamätáme. Napríklad začiatok, keď sme mali šnúru 10:0… ,,Tretia štvrtina bola hrozná. Dalo sa čakať, že Košice zlepšia hru, no prehrať ju 0:24 je katastrofa. Tam sa za rozhodlo o osude zápasu,” dodal Tomáš Kačmarík.

Tretí duel je na programe 5. apríla v Košiciach.

ŠBK Šamorín – Good Angels Košice 50:76

ŠBK Šamorín: Vyňuchalová 10, Keane 8, Nagyová 8, Slezáriková 8, Sujová 6, Lukačiková 5, Lelkes 3, Hašková 2, Marcová, Theiner, Slimáková

Štvrtiny: 9:16, 28:15, 0:24, 13:21