SKK: Lelkes Barbi első extraligás pontjai

2017. okt. 15

A női kosárlabda Extraliga 4. fordulójában az SKK Somorja papírformavereséget szenvedett a Pőstyén csapatától (53:85).

Úgy ahogy a meccs előtt Diósi Berti edző jelezte, a meccsen nagyobb teret kaptak a fiatal somorjai tehetségek. A mindössze 15-éves Andrássy Eszter 22 percet játszott, a 16-éves Lelkes Barbara pedig több mint 19-et. Barbi szombaton szerezte meg az első extraligás pontjait. És ami nagyon érdekes, hibátlanul dobott: kétszer próbálkozott kettes dobással és két büntetőt dobott. ,,Ma végre sikerült a kosárba találnom. Az előző meccseken is próbálkoztam, de akkor nem sikerült. Jól tartottuk magunkat a toronyesélyes Pőstyén ellen, az utolsó negyedet döntetlenre hoztuk a tavalyi kupagyőztes ellen,” mondta Barbi.

SKK Somorja – Pőstyén 53:85

Negyedek: 12:23, 10:21, 12:22, 19:19.

Nézőszám: 210.

SKK Somorja: Slezáriková 1, Marcová 11, Beronja 18, Hašková 8, Lelkes J. 7, Andrássy 2, Mészáros 0, Lelkes B. 6.