SKK Somorja: lányok, remek!!!

2019. márc. 28

Újabb felejthetetlen este! Ugyan somorjai női kosárlabdacsapat a második elődöntőmeccsen a rövidebbet húzta a Rózsahegy ellen (66:73), de ennek ellenére nagy dicséretet érdemel!

A somorjaiak remekül játszottak, gyönyörű, eredményes játékkal szórakoztatták a nézőket. A legjobb szlovák csapat ellen hosszú ideig vezettek, a Rózsahegy csak az utolsó percekben fordította meg a meccset. ,,Ma agresszívak foltunk úgy a védelemben, mint a támadásoknál. Sajnos, a végén elemi hibákat vétettünk,“ mondta Diósi Albert, az SKK Somorja mestere.

,,Fantasztikus meccset játszottunk. Harmincnyolc percig vezettünk, a találkozó végén nem tudtunk kellőképpen rotálni a játékosokat. Többször hibáztunk, melyek után az ellenfél könnyű kosarakat szerzett. Köszönjük a nézőknek a támogatást,“ mondta Simona Marcová, csapatunk játékosa.

Szombaton Rózsahegyen folytatódik a párharc.

SKK Somorja – Rózsahegy 66:73

Negyedek: 25:16, 14:17, 17:18, 10:22

Nézőszám: 150

SKK Somorja: Suja 16, Vyňuchalová 16, Lelkes J. 9, Horvátová 12, Letková 8, Marcová 4, Vaigl 1, Dulová, Škublová