Mesto Šamorín - Somorja Város
Menu

Klub-Šermu Šamorín: trinásť slovenských titulov

2018. jún. 10

Skvelý víkend majú za sebou športovci z Klubu Šerm Šamorín. Na majstrovstvách Slovenska boli najlepší, získali až trinásť prvenstiev.

Výsledky:

Starší žiaci – jednotlivci: 1.Árpád Fazekas, 2.Bendegúz György, 3.Ákos Pirk,

Starší žiaci – družstvá: 1.KŠ Šamorín I (Fazekas, György, Pirk), 2.KŠ Šamorín II (Lančarič, Koprda, Gyén).

Staršie žiačky – jednotlivkyne: 1.Nikolett Kemény, 3.Rebeka Forgách a Lili Márton

Staršie žiačky – družstvá: 1.KŠ Šamorín I (Kemény, R. Forgách, Márton), 3.KŠ Šamorín II (.Fehér, Péderová, Kiss).

Mladší žiaci – jednotlivci: 1.Braňo Lančarič, 2.Dániel Botló, 3.Andrej Koprda, Gábor Bukor

Mladší žiaci – družstvá: 1.KŠ Šamorín I (Lančarič, Botló, Bukor), 2.KŠ Šamorín II (Kiss, Tresztyánszky, Gyén), 3.KŠ Šamorín III (Koprda, Rozmuš, Ambrus).

Mladšie žiačky – jednotlivkyne: 1.Rebeka Forgáchová, 2.Hanna Fehér, 3.Anna Valacsay, Nina Forgáchová

Mladšie žiačky – družstvá: 1.KŠ Šamorín (R.Forgáchová, Valacsay, N. Forgáchová).

Kadeti – jednotlivci: 1.Zoltán Sármány, 2.Bendegúz György, 3.Daniel Bielčik, Arpád Fazekas

Kadeti – družstvá: 1.KŠ Šamorín (Sármány, György, Bielčík)

Kadetky – jednotlivkyne: 1.Boglárka Buday, 2.Eszter György, 3.Jázmin Udvardy

Kadetky – družstvá: 1.KŠ Šamorín I (Buday, György, Udvardi), 2.KŠ Šamorín II (Bartalová, Bodová, Kemény).

Juniori – jednotlivci: 2.Zoltán Sármány, 3.Bendegúz György, Leopold Kuchta

Juniori – družstvá: 1.KŠ Šamorín I (Sármány, Kuchta, György), 2.KŠ Šamorín II (Bielčik, Pirk, Fazekas)

Juniorky – jednotlivkyne: 2.Barbara Bodová, 3.Eszter György, Kitti Nagyová.

Juniorky – družstvá: 2.KŠ Šamorín II ((Buday, Bartalová, R. Cséfalvayová, Udvardi), 3.KŠ Šamorín I (K.Cséfalvay, Bodová, Nagyová, György).

Ženy – jednotlivkyne: 2.Kitti Bitterová, 3.Rebeka Cséfalvay

Ženy – družstvá: 2.KŠ Šamorín I (Bitterová, Bodová, Buday, György), 3.KŠ Šamorín II (Bartalová, R.Cséfalvay, K.Cséfalvay, Nagyová)

Muži – družstvá: 3.KŠ Šamorín (Bielčik, Sármány, Farkas)