Mesto Šamorín - Somorja Város
Menu

Koľko bude stáť prvý gól?

12. mar 2017.

Futbalisti ŠTK Šamorín pokračovali v skvelých jarných výkonoch. V 20. kole II. ligy zdolali Banskú Bystricu 3:1.

,,Očakávali sme  defenzívu hostí, no Dukla hrala aktívne aj dopredu. Nehrali sme pekný, kombinačný futbal, keďže v súčasnosti ihrisko ešte nie je najkvalitnejšie. Vsadili sme na jednoduchosť. Bolo veľmi dôležité, že sme skórovali ešte v prvom polčase,” uviedol Zoltán Ágh, ktorý zaznamenal svoj prvý gól v drese ŠTK. ,,Csaba Horváth ma už dlho naťahoval, že kedy už konečne dám gól… Som rád, že sa mi to podarilo,” usmieval sa Zoli. ,,Koľko ma bude stáť prvá trefa? No zatiaľ ešte neviem… Náš pokladník Rado Krištan mi to určite prezradí,” dodal náš nekompromisný obranca.

Luquinhas patrí medzi nižších hráčov, no napriek tomu v sobotu trafil hlavou. ,,Som rád, že som skóroval. No najdôležitejšie je naše víťazstvo,” poznamenal Luqi. Náš kanonier Peu opäť trafil, potvrdil svoje výnimočné strelecké schopnosti. ,,Samozrejme, teší ma ďalší gól. No najväčšiu radosť mám z ďalších troch bodov. Sme bližšie k dosiahnutiu nášho cieľa,” povedal Peu, ktorý s 13-imi gólmi je najlepším strelcom druhej ligy.

ŠTK Šamorín – Banská Bystrica 3:1 (2:0)

Góly: 38. Ágh, 43. Luquinhas, 60. Peu – 90. Ďanovský

Žlté karty: Ágh, Záhumenský, Pančík – Danovský, Vitek, Neušel

Rozhodoval: Ďurčo

Diváci: 360

ŠTK Šamorín: Hajdúch – Alan Fialho, Horváth, Pončák, Ágh (66. Marić-Bjekić) – Králik – Pančík, Marlon Freitas, Luquinhas (77. Čemba), Záhumenský (57. Leonel) – Peu.

IMG_0131 IMG_0132 IMG_0139 IMG_0141 IMG_0147 IMG_0218 IMG_0243