Prehra v Košiciach

2017. apr. 05

Basketbalistky ŠBK Šamorín prehrali v treťom semifinálovom stretnutí Extraligy na palubovke Good Angels Košice 51:85. Celú sériu prehrali 0:3 a budú bojovať o 3. miesto.

,,Chceli sme zopakovať dobrý výkon z prvého polčasu u nás, no nepodarilo sa. Paradoxne sme najlepšie zahrali v tretej štvrtine, v ktorej sa nám v posledných dueloch nedarilo. Mrzí ma, že sme nepreviedli to, čo je v nás, nenechali sme tam všetko. Takýto výkon by nám v žiadnom prípade nestačil na Ružomberok…. Blahoželám Košiciam k postupu. My sa musíme spamätať a pridať, aby sme mali šancu zdolať Ružu,” uviedol Tomáš Kačmarík, tréner ŠBK.

Zápasy o tretie miesto medzi Ružomberkom a ŠBK Šamorín sa začne 12. apríla.

Good Angels Košice – ŠBK Šamorín 85:51

ŠBK Šamorín: Vyňuchalová 11, Nagyová 9, Hašková 9, Sujová 6, Lelkes 5, Keane 5, Slezáriková 4, Lukačiková 2, Marcová, Theiner.

Štvrtiny: 25:11, 19:10, 20:17. 21:13