Šamorínsky uragán

2019. dec. 15

Skvelý, nezabudnuteľný večer v Samaria Športcentre. Basketbalistky ŠBK Šamorín deklasovali Košice 83:63.

Lepší vstup do zápasu malo hosťujúce družstvo, ktoré v prvej štvrtine viedlo aj o osem bodov. Šamorínčanky sa nevzdávali a ešte v prvom polčase sa vrátili do zápasu. Na uragán po zmene strán domáci diváci dlho nezabudnú, naše baby si vypracovali až sedemnásťbodový náskok. Šamorínska exhibícia pokračovala aj v poslednej desaťminútovke. Bravó baby! Dali ste svojim fanúšikom krásny vianočný darček! ,,Do druhého polčasu sme nastúpili koncentrovanejšie hlavne v obrane. Som veľmi rád , že dievčatá zabojovali. Každá ktorá bola na ihrisku prispela k výhre a som na dievčatá hrdý za tento výborný kolektívny výkon. Ďakujeme fanúšikom za skvelú atmosféru,“ povedal Albert Diósi, tréner ŠBK.

ŠBK Šamorín – Košice 83:63

Štvrtiny: 19:23, 17:17, 28:10, 19:13

Diváci: 200

ŠBK Šamorín: Svetlíková 27.Marcová 23, Sujová 19, Burianová 6, J.Lelkes 4, Zárevúcka 4, Ošťádalová 3, Dulová 1, Škublová.