Mesto Šamorín - Somorja Város
Menu

ŠBK Šamorín: veľký potlesk pre baby!

2018. jan. 13

Bravó dievčatá! Šamorínske baby opäť vyhrali. V dramatickom zápase 14. kola basketbalovej Extraligy zdolali favoritky z Popradu 67:65.

Lepší vstup do zápasu mali hostky, no úvodnú štvrtinu vyhrali naše baby. V druhej štvrtine sa Popradčanky dostali do jedenásťbodového trháku, ale Šamorínčanky zapli, ešte pred prestávkou skvelou šnúrou otočili duel. Naše baby v druhom polčase bojovali, hrali so srdcom, hostky ani raz nepustili do vedenia a nakoniec vyhrali. Diváci v Športcentre Samaria odmenili dievčatá po dramatickom závere dlhotrvajúcim skandovaným potleskom. ,,Naše víťazstvo bolo zaslúžene, boli sme lepším tímom. Sme radi, že sme opäť vyhrali,“ uviedol Albert Diósi, tréner ŠBK Šamorín.

ŠBK Šamorín – Poprad 67:65

Štvrtiny: 21:18, 15:17, 17:15, 14:15

Diváci: 150

ŠBK Šamorín: Hašková 23, Marcová 14, Slezáriková 13, Sujová 8, Theiner 7, Krajčovičová 1, J. Lelkes 1, Bachorová.

Redakčný obsah – prevzatie len s uvedením zdroja!