ŠBK Šamorín: víťazstvo po troch mesiacoch

2018. jan. 07

Konečne to vyšlo! Basketbalistky ŠBK Šamorín zlomili nepríjemnú sériu. V 13. kole Extraligy vyhrali v Bratislave nad Slovanom 60:53. Uspeli po deviatich neúspešných duelov, skoro po troch mesiacoch.

,,Konečne sme dotiahli zápas do víťazného konca,“ usmievala sa po zápase hrajúca asistentka trénera nášho družstva Tímea Sujová. ,,Aj v predchádzajúcich kolách sme mali párkrát dobre rozohraný duel, no nakoniec sme to vždy zbabrali. Teraz to vyšlo, hlavne vďaka dobrej obrane. Sme veľmi radi,“ pokračovala Timi. ,,Väčšinou sme počas celého duelu viedli, akurát sa nám nedarilo pred prestávkou. Síce tri minúty pred koncom sa domáce ujali vedenia, no záver sme výborne zvládli,“ dodala Tímea Sujová.

Slovan – ŠBK Šamorín 53:60

Štvrtiny: 8:14, 20:12, 11:17, 14:17.

Diváci: 100.

ŠBK Šamorín: Slezáriková 17, Marcová 17, Hašková 12, Sujová 7, Theiner 3, J. Lelkes 3, Bachorová, Krajčovičová, B. Lelkes.