ŠBK: zlá séria pokračuje

2017. nov. 19

Basketbalistky ŠBK Šamorín opäť neuspeli. V 8. kole Extraligy nestačili na Banskú Bystricu (55:61). Naše baby prehrali piaty zápas za sebou.

Po vyrovnanom polčase hostia o svojom víťazstve rozhodli v tretej štvrtine, ktorú vyhrali o 10 bodov. K duelu patrilo aj ,,všelijaké“ rozhodovanie arbitrov…

,,Hrali sme kŕčovito, nedarilo sa dám. Kým na tréningu v našej hre nechýba dynamika, dnes to v stretnutí úplne absentovalo. Ani jedna z nás nemala svoj deň, nepodarilo sa jej strhnúť ostatné baby,“ uviedla Tímea Sujová, ktorá sa po dlhšom čase vrátila na ihrisku. ,,Som rada, že som späť, noha vydržala,“ dodala jedinú pozitívnu správu zo soboty Timi.

ŠBK Šamorín – Banská Bystrica 55:61

ŠBK Šamorín: Slezáriková 9, Marcová 8, Beronja 8, J. Lelkes 8, Sujová 7, Theiner 6, Hašková 6, B. Lelkes 3.

Štvrtiny: 14:14, 13:13, 10:20, 18:14