Zodratý nos priniesol pre ŠTK šťastie

2017. máj. 06

Paráda chlapci! Futbalisti ŠTK Šamorín vyhrali v 6. kole nadstavby v Spišskej Novej Vsi 3:1. Modro – biele mužstvo je už päť zápasov bez prehry.

Výkon šamorínskych futbalistov treba rozdeliť na dve časti. V prvej hodine síce mali viac z hry, no z ich hry chýbal moment prekvapenia. Navyše pred prestávkou sa domáci ujali vedenia.

V 60. minúte rýchleho Leonela faulovala domáca obrana v šestnástke a Peu z penalty vyrovnal. Onedlho poslal Marlon odrazenú loptu do bránky a potom presne hlavičkoval Csaba Horváth. ,,Prvý polčas nám nevyšiel. V prestávke sme sa dohodli na spôsobe hry. Dali sme tri góly a zaslúžene sme vyhrali,” uviedol Csaba.

Na Spiši bol našim vedúcim mužstva Laci Sánka (šamorínsky Páncsics). Pred zápasom si nevšimol jeden schod a rozbil si svoj nos. Aj krv šamorínskej legendy pomohol k trom bodom.. 🙂

Sp.N.Ves – ŠTK Šamorín 1:3 (1:0)

Góly: 45. Kavulič – 60. Peu (11 m), 64. Marlon, 83. Horváth

ŽK: Kunzo – Leonel

Rozhodoval: Čiernik

Diváci: 312.

ŠTK Šamorín: Hajdúch – Marić-Bjekić, Horváth, Pončák, Ágh – Králik – Leonel (78. Čemba) , Levi (46. Ozogány), Marlon Freitas, Záhumenský – Peu (88. Estevao).