Mesto Šamorín - Somorja Város
Menu

ŠTK Šamorín: už šiesta prehra v sérií…

2017. sep. 10

Čo sa týka výsledkov, futbalový klub ŠTK Šamorín zažíva jedno z najhorších období vo svojej histórií. Modro – bieli prehrali šiesty zápas v sérií. V 7. kole II. ligy nestačili na Sereď (1:2). Šamorínčania sú poslední…

Po vyrovnanom priebehu sa vedenia ujali domáci, keď po nedorozumení šamorínskej obrany skóroval Morong. Onedlho bolo vyrovnané. Strelu Šmehyla ešte gólman domácich vyradil, no proti dorážke hosťujúceho hráča bolo vyrovnané. V druhom polčase Sereď pridali na dôraze a tvrdosti. V 76. minúte Morong ešte nedal, no o dve minúty sa dočkal, keď po centri z pravej strany nikým neatakovaný skóroval hlavou.

Kedy prídu zmeny?

ŠTK klesá s klesá. Síce v posledných dňoch boli v Šamorína dvaja predstavitelia Fluminense (Marco Manso a Marcelo Teixeira), no žiadnu zmenu neurobili. Tréner zostal na svojom mieste a náš klub opäť prehral… Haló kompetentní! Budíček!!!!

Prečo už v piatok?

ŠTK hral v Seredi v nedeľu a v stredu nastúpi v Borčiciach na duel Slovenského pohára. A nepochopiteľne, údajne na žiadosť trénera Lönnströma, absolvuje druholigový zápas proti Lokomotíve Košice už v piatok… Bez komentára…

Sereď – ŠTK Šamorín 2:1 (1:1)

Góly: 31. a 80. Morong – 36. Šmehyl

ŽK: Ventúra, Morong, Mečiar, Michalík, Ružinský – Igor Juliao, Šmehyl, Rožník, Nascimento, Breno, Mezovský, Fernando Neto

Rozhodoval: Straka

Diváci: 419

ŠTK Šamorín: Rožník – Breno, Horváth, Štrbák, Marić-Bjekić – Nascimento, Šmehyl (70. Sabler), Igor Juliao – Pančík (55. Fujak), Mezovský (80. Leonel), Fernando Neto