ŠTK Šamorín: veľká smola

2017. apr. 08

Už – už sa zdalo, že futbalisti ŠTK Šamorín si pripíšu prvé víťazstvo v nadstavbe. V druhej minúte nadstaveného času Bardejov vyrovnal (1:1)…

,,Základom bola kvalitná defenzíva, snažili sme sa o rýchle protiútoky. V 16. minúte sme sa aj ujali vedenia, keď po prihrávke Ďura Pančíka skóroval Marlon,” povedal Zoli Ágh, ktorý tentokrát nastúpil na mieste stopéra. ,,Domáci mali prevahu, ale veľa šancí nemali. Všetky lopty, ktoré smerovali na našu bránku, Ďuri Hajdúch chytil. Dvakrát vytiahol parádny zákrok. Mohli sme o zápase rozhodnúť, no Mezo a Peu svoje šance nepremenili,” pokračoval futbalista z Čakan. Od troch bodov nás delili už iba sekundy, keď po chybe Marlon Hamuľa vyrovnal. ,,Veľká škoda. No remíza je spravodlivá,” dodal Zoli, ktorý patril k najlepším v zápase. Zlou správou sú zranenia Pančíka a Mariča – Bjekiča.

Bardejov – ŠTK Šamorín 1:1 (0:1)

Góly: 92. Hamuľak – 16. Marlon.

ŽK: Andraščík – Ágh, Záhumenský, Krištan

Rozhodoval: Gemzický

Diváci: 568.

ŠTK Šamorín: Hajdúch – Marić-Bjekić (55.Čemba), Pončák, Ágh, Ozogány – Králik, Marlon – Pančík (21. Mezovský), Luquinhas (86. Krištan), Záhumenský – Peu