Strieborná Karolína Seregiová: životný úspech!

2017. júl. 26

Skvelá Karolína Seregiová! Na letnom Európskom olympijskom festivale mládeže (EYOF) získala šamorínska kajakárka ako členka slovenskej posádky mix K4 500 metrov striebro.

,,Síce pozerám na medailu, no nechcem tomu veriť. Som veľmi šťastná. Je to môj najväčší úspech v kariére,“ povedala pre www.samorin.sk Karolína. ,,Striebro venujem mojim trénerom a rodičom,“ dodala naša kajakárka, ktorá dnes súťažila až štyrikrát. ,,V K1 500 metrov som nakoniec skončila siedma. Aj s tým som spokojná,“ uviedla Karolína, na ktorú čakajú ešte preteky na 200 metrov. ,,Zajtra budeme hlavne oddychovať a piatok dáme do toho všetko,“ dodala šťastná Karolína Seregiová.

Edo Strýček spolu s Luciou Valovou v mix C2 500 metrov postúpili do finále, kde po smolnom závere obsadili štvrtú priečku.