SKK: vereség, de vastaps

2017. jan. 28

A somorjai SKK női kosárlabdacsapata 71:94-re kikapott a a bajnok Good Angels Kassa együttesétől. Az Extraliga alapszakasza után a negyedik helyen végzett a csapatunk.

,,A négy negyed közül hárommal elégedett vagyok,“ nyilatkozta a meccs után Tomáš Kačmarik, az SKK mestere. ,,A második negyedben ment el a meccs, melyet 21-ponttal vesztettük el,” tette hozzá a somorjai edző.

A hazaiak nem csak a harmadik negyedet nyerték meg (24:18), hanem a második félidőt (40:39) is. ,,Dicséret illeti a lányokat. Nagyon jól játszottak a nagyon erős Kassa ellen. Különösen értékes, hogy több labdát szereztünk meg a kosár alatt. Pedig a Kassaiaknak nagy magasságfölényük volt,” nyilatkozta Tomáš Kačmarik.

Annak ellenére, hogy kikaptak a somorjaiak, a nézők vastapssal jutalmazták meg a játékosokat.

SKK Somorja – Good Angels Kassa 71:94 (31:55)

SKK Somorja:  Vyňuchalová 23, Slezáriková 13, Nagyová 11, Lelkes 8, Hašková 7, Beronja 5, Theiner 3, Lukačiková 1, Ovári. 250 néző.