ŠBK: o výsledku nemohli rozhodnúť hráčky…

2017. apr. 19

Basketbalistky ŠBK Šamorín prehrali v rozhodujúcom stretnutí o bronz v Ružomberku 63:74.

,,V prvej štvrtine sme začali zle a prehrali sme ju  osem bodov, čo bol nakoniec skoro rozdiel celého skóre… . Moje hráčky od druhej štvrtiny makali, dreli, nechali na palubovke všetko,” uviedol Tomáš Kačmarík, tréner ŠBK.

Zaujímavé je, že až dve Šamorínčanky nedohrali duel. Juli Lelkes sa vyfaulovala už v 28. minúte, Lenka Slezáriková v 36. minúte. ,,Mrzí ma, ale dnes nemohli o výsledku rozhodnúť hráčky,” poznamenal Kačmarík.

,,,Ďakujem fanúšikom za celosezónnu podporu. Potrebujeme si oddýchnuť a začať sa poctivo pripravovať na ďalšiu sezónu. Šamorín totiž dokázal, že nie je iba do počtu!” dodal náš tréner.

Ružomberok – ŠBK Šamorín 74:63

ŠBK Šamorín: Vyňuchalová 21, Sujová 11, Slezáriková 9, Nagyová 8, Keane 6, Marcová 4, Lelkes 2, Hašková 2, Lukačíková, Theiner, Slimáková

Štvrtiny: 22:14, 15:14, 21:20, 16:15