ŠBK Šamorín: baby, paráda!!!

2019. mar. 28

Ďalší nezabudnuteľný večer! Basketbalistky ŠBK Šamorín síce v druhom semifinálovom zápase neuspeli proti Ružomberku (66:73), no zaslúžia si veľkú pochvalu!!!

Šamorínčanky hrali vynikajúco, domácich divákov zabávali skvelou hrou. Proti najlepšiemu slovenskému družstvu dlho viedli, Ružomberok otočil zápas až v záverečných minútach. ,,Dnes sme hrali koncentrovane agresívne v obrane aj v útoku. Akurát škoda, že sme spravili elementárne chyby…,“ uviedol Albert Diósi, tréner Šamorína.

,,Odohrali sme fantastický zápas. Viedli sme 38 minút, v závere zápasu sme mali problém s rotáciou. Vlastnými chybami v útoku sme súperovi darovalo loptu z čoho dávali ľahké koše. Ďakujeme fanúšikom za podporu,“ uviedla naša Simona Marcová.