ŠTK: výprask v Žiline

2018. mar. 23

V stretnutí 21. kola II. ligy futbalisti ŠTK Šamorín prehrali pod Dubňom s béčkom Žiliny vysoko 0:4.

Domáci, za ktorých nastúpili aj viacerí hráči z áčka, začali aktívne, no iba ťažko sa dostali do šancí. Šamorínčania dobre bránili a po šanci Šmehyla sa mohli radovať aj z gólu. Ešte pred prestávkou sa domáci ujali vedenia, keď zblízka trafil Klec. Na začiatku druhého dejstva mal vyrovnávajúci gól na kopačkách Neto. Neuspel a na druhej strane Bičachjan zvýšil vedenie MŠK. V 66. minúte dal Králik zblízka tretí gól Žiliny. V závere najprv nedal Igor Juliao, konečný výsledok stanovil tri minúty pred koncom Gomboš. Keby nebolo Hajdúcha, mohli sme prehrať aj vyšším rozdielom…

Žilina B – ŠTK Šamorín 4:0 (1:0)

Góly: 41. Klec, 53. Bičachjan, 66. Králik, 87. Gomboš

Rozhodoval: Straka

Diváci: 128

ŠTK Šamorín: Hajdúch – Marić-Bjekić (69. Pančík), Štrbák, Ágh, Fujak – Mezovský, Šmehyl, Nascimento (46. Sabler) – Christian (62. Matheus) , Fernando Neto, Igor Juliao