Mesto Šamorín - Somorja Város
Menu

STK Somorja: vereség szigorú büntető után

2019. ápr. 19

Újabb meccs az ország keleti részén és újabb vereség. Az STK Somorja focistái a bártfai és a Sároseperjes elleni pontvesztések után ma Poprádon (2:3) sem tudtak legalább remizni. Mégpedig úgy, hogy a döntő gólt büntetőből kapták…

,,Rögtön a találkozó elején nagy lehetőségünk volt megszerezni a vezetést. Az egyik hazai védő szabálytalankodott velem szemben, de a megítélt büntetőt Luquinhas kihagyta. Ezután jobb volt a Poprád, háromszor eltalálta a kapufát, vagy a felső lecet,“ mondta támadónk Almási Laci, aki a második félidő elején vezetéshez juttatta az STK-t. ,,Megfelelő időben jó helyen voltam,“ mosolygott Laci. Ezután a hazaiak megfordították a meccset, de tíz perccel a befejezés előtt Čunta kiegyenlített. A végén egy beadás után Šesták érezte, hogy hozzáért Štrbák és feldobta magát. A bíró befújta a büntetőt , amit a volt válogatott értékesített. ,,Nagyon közel voltunk a döntetlenhez… Gyorsa el kell felejtenünk ezt a vereséget és szerdán le kell győznünk a Lokomotívát,“ zárta le Almási Laci.

Poprád – STK Somorja 3:2 (0:0)

Góllövők: 56.Zošák, 71. a 88. (a másodikat11-esből) Šesták – 54.Almási, 81.Čunta

SL: Luberda, Gallovič – Almási, Knotek, Štrbák

Játékvezető: Sedlár

Nézőszám: 1260

STK Somorja: Ružinský – Diogo, Magda, Štrbák, Marič – Bjekič – Pančík, Luquinhas (62.Peu), Knotek (51.Kopičár), Čunta – Capixaba, Almási (66.Pittner)