,,Érdekes” játékvezetői ítéletek Garamszentkereszten

2018. okt. 26

Létezik ilyen? Miért kellett a Pohronie csapatának mindenképpen győznie? Az STK Somorja focistái a II. liga 15. fordulójában vereséget szenvedtek Garamszentkereszten (1:2).

Jó meccs volt, mind a két csapat főleg támadott. Vezetést a hazaiak szerezték meg, Márió Almaský még az első félidőben kiegyenlített. A fordulás után okosan játszottak a vendégek, két helyzetet is elpuskáztak. Aztán jött az érdekes utolsó tíz perc… Először két sárgalap után Peu lett kiállítva. Pár perc múlva a hazai Noskó is piros lapot érdemelt, de egy brutális belépő után csak sárgát kapott…. ,,A játékvezetőknek a kártyaosztáskor nem volt egyforma a mércéjük,” jegyezte meg Vlado Pončák csapatkapitányunk. A ,,kicsúcsosodás” az utolsó percben jött. Több helyszínen tartózkodó személy szerint Marek Galo partjelző nem jelzett egy méteres lesállást. Ezután a főbíró egy eset után büntetőt ítélt, melyet a hazaiak értékesítettek.

Ugyan a pontokat már nem kapjuk vissza, de nagyon várjuk a bírói testület döntését a mai játékvezetők teljesítménye után..

Pohronie – STK Somorja 2:1 (1:1)

Góllövők: 20.Pavúk, 90.Frimmel (11 m) – 33.Almaský

SL: Jacko, Nosko – Peu, Štrbák, Pončák, Knotek

Kiállítva: 81.Peu

Játékvezető: Horváth

Nézőszám: 927

STK Somorja: Rožník – Mjarič – Bjekič, Štrbák, Pončák, Fuják – Šmehyl, Knotek, Pato – Pančík (86.Mezovský), Peu, Almaský (76.Hruška)