Fantasztikus második negyed!

2017. márc. 28

Az SKK Somorja női kosárlabdacsapata az elődöntő második meccsén ugyan 50:76-ra kikapott a Good Angles Kassa csapatától, de a szurkolók sokáig emlékezni fognak a második negyedre. Az utolsó évtized legjobb csapatát 28:15-re legyőzte.

,,A Kassa ellen tisztességesebben akartunk játszani, mint szombaton. Ez teljes mértékben sikerült az első félidőben, melyet hat ponttal megnyertük. A második negyed remek volt, 28:15-re hoztuk,“ mondta Tomáš Kačmarík, az SKK mestere.

Bizony a második negyedre sokáig fogunk emlékezni. Például az első percekre, amikor egy tízpontos sorozatot produkáltunk. ,,A harmadik negyed szörnyű´volt. Várható volt, hogy a vendégek feljavulnak, de a 0:24 katasztrófa. Ekkor dőlt el meccs,“ zárta le Tomáš Kačmarík.

A párharc harmadik meccse áprílis 5-én lesz Kassán.

SKK Somorja – Good Angels Kassa 50:76

SKK Somorja: Vyňuchalová 10, Keane 8, Nagyová 8, Slezáriková 8, Suja 6, Lukačiková 5, Lelkes 3, Hašková 2, Marcová, Theiner, Slimáková

Negyedek: 9:16, 28:15, 0:24, 13:21