Mesto Šamorín - Somorja Város
Menu

SKK: folytatódott a rossz sorozat

2017. nov. 19

Ismét kikapott az SKK Somorja női kosárlabdacsapata. Az Extraliga 8. fordulójában a Besztercebánya (55:61) ellen húzta a rövidebbet. A lányok sorozatban ötödször kaptak ki.

A kiegyenlített első félidő után a vendégek a meccset a harmadik negyedben döntötték el, melyet tíz ponttal megnyertek. A találkozóhoz tartozik a játékvezetők ,,érdekes“ bíráskodása…

,,Görcsösen játszottunk, nem ment a játék. Az edzéseken lendületesen játszunk, ma ez teljesen hiányzott. Egy játékos sem volt a csapatunkban, akinek ma kijött volna a lépés és magával rántotta volna a csapattársait,“ mondta Suja Tímea, aki hosszú idő után tért vissza a pályára. ,,Örülök, hogy a lábam kibírta a meccset,“ árulta el Timi az egyetlen szombati pozitív hírt.

SKK Somorja – Besztercebánya 55:61

SKK Somorja: Slezáriková 9, Marcová 8, Beronja 8, Lelkes J. 8, Sujová 7, Theiner 6, Hašková 6, Lelkes B. 3.

Negyedek: 14:14, 13:13, 10:20, 18:14