STK Somorja: ébresztő!!!!

2018. szept. 22

Újabb vereség! Már a negyedik egymás után. A II. liga 10. fordulójában a Lokomotíva Kassa (0:1) pályán kapott ki a kék – fehér csapat. Az STK Somorja lecsúszott az utolsó előtti helyre.

A sérült Ľubo Mezovský nélkül, de már a csapatkapitány Vlado Pončákkal utazott a meccs napján az STK a Lokomotíva otthonába. A pályán főleg harc volt, kevés volt a szép, folyamatos akció. A Lokomotíva aktívabb volt és az 50. percben gólt szerzett. Pavúk megnyerte a fejpárbajt és Jano pontosan célzott. A vendégek igyekeztek, de nem sok vizet zavartak. Már 273 perce nem szereztek gólt… Az STK lecsúszott az utolsó előtti helyre.