Mesto Šamorín - Somorja Város
Menu

STK Somorja: vereség az utolsótól is

2017. aug. 27

Újabb csalódás. Az STK Somorja folytatta a rossz szereplését, sorozatban a negyedik meccsét vesztette el. Szombaton az utolsó Zólyombrézó fakócsapata (0:1) is győzni tudott a Pomléban.

A somorjaiak aktívan kezdtek, a 22. percben Nascimento lövése a kapufát találta el. Az ellentámadásból a vendégek Kuc fejesgóljával vezettek. A másik oldalon egy vendégjátékos kezezése után büntetőt kellett volna rúgnia a hazai csapatnak, de a bíró továbbot intett. A fordulás után a hazaiak hajtottak, minden beleadtak. De a játékuk kaotikus, pontatlan volt, hiányzott az ötlet.

Miért brazil volt a kapitány?

Nehezen felfogható döntést hozott Lönnström edző. A STK kapitánya a brazil Igor Juliano volt. Nincs semmi gond a Del-Amerikából erkezett sráccal, de… A csapatkapitány egyik feladata az is, hogy kellő képen kommunikáljon a bíróval… Egyébként pályán volt Juraj Hajdúch, aki Pončák és Horváth távollétekor a csapatkapitányunk szokott lenni…

STK Somorja – Zólyombrézó B 0:1 (0:1)

Góllövő: 23. Kuc

SL: Nascimento, Igor Juliao, Hajdúch, Breno – Vavrúš, Lihan, Lipčák, Haščák, Kačerík

Kiállítva: 88. Haščák

Játékvezető: Libiak

Nézőszám: 320

STK Somorja: Hajdúch – Breno, Marić-Bjekić, Štrbák, Fujak – Pančík, Nascimento, Králik (66. Sabler), Igor Juliao, Leonel (52. Šmehyl) – Vávra (46. Fernando).