STK Somorja: újabb vereség

2017. ápr. 01

Rosszul kezdődött az STK Somorja számára a II. labdarúgó-liga rájátszása. A kék – fehérek egygólos vereséget szenvedtek Liptószentmiklóson (0:1).

Jól kezdték a vendégek a meccset, Peu, Luquinha és Králik hagytak ki nagy helyzeteket. Negyed óra elteltével a hazaiak átvették a meccs irányítását és még az első félidőben megszerezték a vezetést.

A szünetben meglepetésre Horváth Csaba az öltözőben maradt… Nem tudni miért… Serült nem volt, az első 45-percben nem hibázott…

A fordulás után ugyan a vendégek igyekeztek, de a támadójátékuk halovány volt. A másik oldalon Hajdúchnak kellett megmutatnia a tudományát.

A somorjaik úgy, mint múlt héten Szakolcán, most Liptószentmiklóson is kikaptak. Nem játszottak jól, nem rúgtak gólt és ismét kaptak egy piros lapot…

,,Mi nem rúgtuk be a helyzeteinket, de a hazaiak egyet igen. Fel kell állnunk a két vereség után,” mondta Mika Lönnström, az STK mestere.

Liptószentmiklós – STK Somorja 1:0 (1:0)

Gól: 34. Matić

SL: Špilár  – Marlon, Leonel, Mezovský

Kiállítva: 88 Leonel

Játékvezető: Vlčej

Nézőszám: 410

STK Somorja: Hajdúch – Marić – Bjekić (64. Leonel), Horváth (46. Mezovský), Pončák, Ágh – Králik – Pančík, Marlon, Luquinhas, Záhumenský – Peu.