ŠTK Šamorín: ďalšia prehra

2017. apr. 01

Nadstavbová časť druhej ligy sa pre Šamorínčanov začal zle. ŠTK prehral v Liptovskom Mikuláši 0:1.

Hostia začali duel slušne, no šance Peua, Luquinhasa a Králika zostali nepremenené. Po pätnástich minútach sa začalo presadzovať domáce mužstvo, ktoré sa ešte v prvom polčase ujalo vedenia.

V prestávke prekvapujúco zostal v šatní hostí pilier našej obrany Csaba Horváth… Nevedno prečo…. Zranený nebol, v prvej 45-minútovke chybu neurobil…

V druhom polčase sa hostia snažili, no ich útočná hra bola jalová. Na druhej strane musel svoje umenie ukázať Juraj Hajdúch.

Podobne ako minulý týždeň v Skalici, Šamorínčania prehrali aj v Liptovskom Mikuláši. Nehrali dobre, nedali gól a opäť dostali červenú kartu…

,,Kým mi sme svoje šance nepremenili, domáci jednu áno. Musíme čím skôr zabudnúť na posledné prehry a vrátiť sa k víťazstvám,” skonštatoval Mika Lönnström, tréner ŠTK.

Lip.Mikuláš – ŠTK Šamorín 1:0 (1:0)

Gól: 34. Matić

ŽK: Špilár  – Marlon, Leonel, Mezovský

Vylúčený: 88 Leonel

Rozhodoval: Vlčej

Diváci: 410

ŠTK Šamorín: Hajdúch – Marić – Bjekić (64. Leonel), Horváth (46. Mezovský), Pončák, Ágh – Králik – Pančík, Marlon, Luquinhas, Záhumenský – Peu.