ŠTK: dôležité víťazstvo

2018. nov. 04

Vyšlo to! Síce šamorínskemu tímu chýbali pre trest a zranenie viacerí hráči, modro – biely vyhrali na horúcej pôde v Trebišove 2:0. Vďaka trom bodom sa naše mužstvo posunulo na 8. miesto.

Pre ŠTK sa začal duel zle. Už po dvanástich minútach musel dvakrát striedať. ,,Ani Mezo a Pixi nemohli pokračovať v hre. Je super, že chalani, ktorí prišli namiesto nich na ihrisko, ich nahradili,” povedal Vlado Pončák. Hostia sa ujali vedenia v 15. minúte, keď nádherne trafil Juraj Pančík. ,,Počas celého duelu sme boli lepším tímom. Vypracovali sme veľa šancí, o našom víťazstve sme mohli rozhodnúť skôr. Dobre nám fungovala aj defenzíva, domácich sme pustili iba do jednej šance. Zaslúžene sme vyhrali,” pokračoval náš kapitán. Jesennú časť skončíme sobotňajším duelom proti Liptovskému Mikulášu. ,,Rok 2018 chceme uzavrieť víťazstvom. Verím, že pomocou našich divákov sa nám to aj podarí,” dodal Vladimír Pončák.

Trebišov – ŠTK Šamorín 0:2 (0:1)

Góly: 15.Pančík, 65.Šmehyl (11 m)

ŽK: Sabler

Rozhodoval: Ihring

Diváci: 452

ŠTK Šamorín: Rožník – Marić-Bjekić (12. Pittner), Pončák, Jánošík, Fujak – Knotek, Mezovský (7. Hruška), Šmehyl (76. Németh) – Pančík, Sabler, Almaský