Mesto Šamorín - Somorja Város
Menu

,,Zaujímavé” rozhodnutia arbitrov v Žiari

2018. okt. 26

Tak to snáď nie je pravda! Prečo muselo Pohronie v každom prípade vyhrať? Futbalisti ŠTK Šamorín prehrali v 15. kole II. ligy na štadióne v Žiari nad Hronom 1:2.

Bol to vynikajúci duel, hralo sa hore – dole. Vedenia sa ujali domáci, no Mário Almaský vyrovnal ešte v prvom polčase. Po zmene strán hrali hostia umne, dostali sa aj do dvoch veľkých šancí. A potom prišla posledná desaťminútovka. Najprv bol po dvoch žltých kartách vylúčený náš Peu. Potom mal ísť von aj Nosko, no po surovom zákroku videl iba žltú… ,,Arbitri nemali pri rozdávaní kariet rovnaký meter,” poznamenal náš kapitán Vlado Pončák. ,,Vrchol” prišiel v poslednej minúte. Podľa viacerých očitých svedkov asistent arbitra Marek Galo neodmával metrový ofsajd a vzápätí hlavný rozhodca Horváth po súboji odpískal penaltu. Domáci ju premenili…

Síce body nám už nikto nevráti, no sme zvedaví na rozhodnutie komisie rozhodcov po dnešnom ,,zaujímavom” výkone arbitrov…

Pohronie – ŠTK Šamorín 2:1 (1:1)

Góly: 20.Pavúk, 90.Frimmel (11 m) – 33.Almaský

ŽK: Jacko, Nosko – Peu, Štrbák, Pončák, Knotek

ČK: 81.Peu

Rozhodoval: Horváth

Diváci: 927

ŠTK Šamorín: Rožník – Mjarič – Bjekič, Štrbák, Pončák, Fuják – Šmehyl, Knotek, Pato – Pančík (86.Mezovský), Peu, Almaský (76.Hruška)