Čarodejník Hajďo, ostrostrelec Mezo

2017. máj. 14

Futbalisti ŠTK Šamorín pokračujú v skvelých výkonoch. V 8. kole nadstavby zdolali Bardejov 3:1 a už sú na štvrtej priečke.
Domáce mužstvo skvelo vstúpilo do zápasu, keď už v 8. minúte sa dostalo do vedenia. Nariadenú penaltu Peu bezpečne premenil. Potom sa dostali k slovu hostia, náš gólman Juraj Hajdúch viackrát čaroval. Tesne pred prestávkou sa dostal k odrazenej lopte Ľubomír Mezovský a pekným ,,angličákom” zvýšil naše vedenie. ,,Rátal som s tým, že gólman bude čakať prízemnú strelu. Preto som to dával hore,” prezradil miláčik šamorínskych tribún.
Hneď po zmene strán hostia znížili a potom opäť skvelo zasiahol Hajďo. Naša obrana pracovala skvelo, ba v závere po výbornom úniku Leonel opäť skóroval Mezo. ,,Bol to veľmi náročný duel. Dochádzali nám sily, no išli sme na doraz. Dreli sme, všetko sme nechali na ihrisko. Pomohlo nám šamorínske srdiečko, ako aj naši fanúšikovia. Víťazstvo patrí práve im,” dodal Mezo.
ŠTK Šamorín – Bardejov 3:1 (2:0)
Góly: 10. Peu (11 m), 39. és 90. Mezovský – 48. Hamuľak
ŽK: Marić-Bjekić
Rozhodoval: Vlčej
Diváci: 314
ŠTK Šamorín: Hajdúch – Marić-Bjekić, Horváth, Pončák, Ágh – Králik, Marlon – Mezovský, Luquinhas (83. Krištan), Záhumenský (77. Levi) – Peu (57. Leonel)