Mesto Šamorín - Somorja Város
Menu

Csaba Horváth: koniec!

14. jan 2018.

Smutná správa pre fanúšikov šamorínskeho futbalu. Odchovanec ŠTK Csaba Horváth skončil s profesionálnym futbal. Na jar ho už v Pomlé na ihrisku neuvidíme.

Bol to blesk z čistého neba. Na druhej strane aj trošku očakávaná správa. Ten, kto minulý rok sledoval v minulý rok dianie v Pomlé, nebol veľmi prekvapený. ,,Rozhodnutie som zvažoval dlhšie. V istom veku sa už na profesionálny futbal pozeráte inak. Boli to krásne roky, ale momentálne sa chcem viac sústrediť na rodinu a na ďalšiu kapitolu svojho života. V STK som kariéru začal a som veľmi rád a vďačný, že v jeho drese som ju mohol aj ukončiť. Od STK sa nevzdialim, plánujem tu aj naďalej pôsobiť, len v inej pozícii,“ povedal Csaba.

Skončil futbalista s veľkým srdcom. Nielen skvelý hráč, ale aj veľký človek. Csaba bol futbalistom, ktorý hrdo hral za modro – biele farby a reprezentoval Šamorín. Skončila legenda. A Csaba bol naozajstnou šamorínskou legendou. Začínal v našom klube a po zahraničnej profesionálnej kariére sa vrátil tam, odkiaľ vyšiel a pomohol našim farbám. A takých ľudí nie je veľa!

Na záver aj jedna pozitívna správa: je možné, že Csabu na jar uvidíme v drese nášho mliečňanského béčka, ktoré bojuje o postup do vyššej súťaže.