Mesto Šamorín - Somorja Város
Menu

ŠBK: smútok kvôli divákom…

2017. mar. 04

Basketbalistky ŠBK Šamorín prehrali aj v poslednom stretnutí nadstavby, keď nestačili na Ružomberok (64:68).

,,Prvý štvrtinu sme vyhrali 15:6, zápas sme mali dobre rozohraný. V ďalšej desaťminútovke sme dostali 29 bodov, no dali sme 27,“ uviedol Tomáš Kačmarík, tréner ŠBK. Prvý polčas bol v našej réžií, vyhrali sme ho 42:35. Vtedy ešte slušne zaplnená hala netušila, čo sa stane v tretej štvrtine, v ktorej sme dali iba dva!!!! body. ,,To sa nesmie stať. Bola to veľká tragédia. S dvoma bodmi za desať minút nemôžeme vyhrať žiadny duel,“ pokračoval náš kouč. ,,Posledná desaťminútovka bola o niečom inom. Síce prehrávali sme o dvanásť bodov, no nakoniec sme to stiahli na -2,“ poznamenal Krčmárik.

V Športcentre Samaria bol skoro plný dom. ,,Hlavne kvôli skvelým divákom ma mrzí dnešná prehral, slabá tretia štvrtina. Som však rád, že aj s Ružomberkom môžeme hrať  vyrovnanú partiu,“ dodal tomáš Kačmarík.

Vo štvrťfinále play – off sa naše baby stretnú s Popradom. Prvý duel je na programe 15. marca v Šamoríne.

ŠBK Šamorín – Ružomberok 64:68

Najlepšie strelkyne: Sujová 20, Vyňuchalová 13, Keane 12.

Štvrtiny: 15:6, 27:29, 2:13, 20:20.