Ďalší trojbodový zisk

2019. nov. 03

Opäť krásne doobedie v Pomlé. V 16. kole II. ligy futbalisti ŠTK Šamorín zdolali Komárno 3:1.

Naši futbalisti mali skvelý vstup do zápasu, keď už v 5. minúte sa po krásnej akcií ujali vedenia. Úspešným strelcom bol Péter Nagy, pre ktorého to bol prvý gól v drese ŠTK. Po vedúcom góle mali navrch hostia, ktorý po polhodine hry vyrovnali. Záver prvého dejstva bol pre náš tím nádherný, keď zaznamenali dva krásne góly. Druhý polčas zvládli Šamorínčania vynikajúco, nepustili hostí do žiadnej šance.

Dosiahli sme ďalšie, krásne víťazstvo. Bravó chlapci!

,,Videli sme dva rozdielne polčasy. Mali skvelý vstup do zápasu, ale potom nepochopiteľne sme nechali priestor súperovi, ktorý nás zatlačil. Tridsaťminútová hra nebola taká, ako si ju predstavujeme. Sme radi, že sme inkasovali iba jeden gól, keďže Komárno bolo v v laufe. Záver prvého polčasu bol plodný, za čo ďakujem hráčom. Keď som zvýšil hlas, dali si povedať a dali dva góly. Druhá polčas bol už o inom, Viac sme behali, napádali, boli sme nebezpečnejší. Náskok sme si s prehľadom ustrážili,” povedal Ján Blaháč, tréner ŠTK Šamorín.

Najbližšie sa stretneme 10. novembra, keď o 10.30 hod privítame Banskú Bystricu.