Mesto Šamorín - Somorja Város
Menu

Fantastická Angi!!

2016. feb. 20

To čo ,,vyviedla” v kvalifikačnom stretnutí o postup na ME v drese Slovenska Angi Slamová, len sa tak nevidí. Angi urobila parádnu reklamu pre šamorínsky basketbal.

Angi hrala iba 15 minút, no s 18-imi bodmi sa stala najlepšou strelkyňou Sloveniek, ktoré v Maďarsku prehrali 64:65. A teraz tá výnimočná informácia: Angi všetkých 18 bodov dala v poslednej štvrtine a dosiahla ich trojkami! ,,V hre nás držala Angelika Slamová so svojou fantastickou úspešnosťou,“ uviedol Maroš Kováčik, tréner Sloveniek. ,,Keby nehrala tak parádne Angi, tak by sme vyhrali oveľa väčším rozdielom,“ poznamenal Štefan Svitek, kouč Maďariek. ,,Som rada, že sa mi darilo. Škoda, že naša posledná akcia neskončila košom, mohli sme sa radovať,“ uviedla Angi.