ŠTK: ďalšie dôležité víťazstvo

2016. máj. 28

Bravó chlapci! Futbalisti ŠTK Šamorín vyhrali v stretnutí 31. kola III. ligy vo Vrakuni nad béčkom Dunajskej Stredy 2:1. Keďže céčko Trnavy prehralo, už v piatok sa môžeme stať majstrami súťaže!

Náš úvodný gól zaznamenal ešte v prvom polčase Ďuri Kuba, ktorý mal výborne postavenie. Stál tam, kde mal. ,,Bol to veľmi ťažký duel. Domáci urobili všetko pre to, aby nám sťažili našu snahu o zisk troch bodov,” prezradil Ďuri. Domáci vyrovnali v 74. min. A potom prišiel Lukáš Čemba. ,,Tú radosť ani neviem opísať. Bolo to fantastické,” uviedol Čembi, ktorý o našom víťazstve rozhodol v 89. minúte. Ak v piatok proti Prievidzi získame aspoň bod, tak budeme majstri. ,,Verím, že v piatok to už dotiahneme do úspešného konca,” dodal Zoli Ágh.