ŠTK Šamorín: definitíva!

2018. máj. 05

Je to tam! Futbalisti ŠTK Šamorín zdolali v 28. kole II. ligy Zvolen 3:1 a po stretnutí mohli oslavovať definitívnu záchranu v súťaži.

Šamorínčania aj dnes potvrdili, že na jar patria medzi najlepšie tímy súťaže. Síce  Zvolenčania sa snažili o aktívnu hru, no domáci hrali umne, hostí nepustili do šance. ,,Ešte pred prestávkou Roman Sabler vysunul Evanilsona, ktorého v šestnástke fauloval gólman hostí. Nariadenú penaltu Fernando premenil,“ povedal náš obranca Zoltán Ágh. ,,Do druhého polčasu sme vstúpili výborne, za dve minúty sme dali dva góly a rozhodli o našom víťazstve. Sme šťastní, že sme sa definitívne zachránili,“ dodal Zoltán Ágh.

ŠTK Šamorín – Zvolen 3:1 (1:0)

Góly: 44.Fernando Neto, 56.Sabler, 57.Evanilson – 84.Tóth

ŽK: Ágh – Budinský, Gábriš, Jovanovič

Rozhodoval: Sedlár

Diváci: 375

ŠTK Šamorín: Hajdúch – Marič – Bjekič, Pončák, Štrbák, Ágh – Mezovský – Šmehyl (78.Nascimento), Bernardo – Evanilson (69.Pančík), Sabler, Fernando Neto (78.Matheus)