Výbuch v tretej štvrtine

2018. apr. 04

Basketbalistky ŠBK Šamorín v úvodnom stretnutí o bronz prehrali v Piešťanoch 40:79.

Naše dievčatá začali nebojácne, prvý polčas bol vyrovnaný. ,,Rozhodlo sa v tretej štvrtine, ktorú sme nezvládli. Domáce družstvo pridalo na agresivite a všetko mu vyšlo. Prehrávalo nás hlavne po rýchlych protiútokoch. Nám nič nevychádzalo,“ povedala Tímea Sujová, hrajúca asistentka trénera ŠBK. ,,V sobotu to bude iné stretnutie. Nastúpime doma pred našimi priaznivcami, budeme chcieť využiť aj skúsenosti, ktoré sme získali aj v dnešnom zápase,“ dodala Tímea.

Druhý súboj o bronz sa uskutoční v sobotu, 7. apríla o 18.00 hod v Športcentre Samaria.

Piešťany – ŠBK Šamorín 79:40

Štvrtiny: 21:18, 14:10, 27:4, 17:8

Diváci: 500

ŠBK Šamorín: Vyňuchalová 12, Hašková 11, Beronja 4, Sujová 4, Marcová 4, J. Lelkes 3, Slezáriková 2, Theiner, Krajčovičová