Zlatá ľavačka Zoliho Ágha

2018. apr. 14

Bravó ŠTK! Šamorínski futbalisti pokračujú v skvelých výkonoch. V stretnutí 24. kola II. ligy zdolali Bardejov 1:0 a urobili ďalší rázny krok k záchrane.

,,V prvom polčase to bol vyrovnaný duel. Väčšinou sa hralo medzi šestnástkami, po jednej šanci bolo na oboch stranách,” povedal náš obranca Zoli Ágh. Po zmene strán sa obraz hry zmenil. Domáci boli jasne lepší, zahadzovali jednu šancu za druhou. Našťastie, v 68. minúte dali aj gól. ,,Po rohovom kope sa dostala ku mne lopta a ľavačkou som nekompromisne skóroval. Mal som veľkú radosť,” povedal Zoli, jeden z najväčších srdciarov šamorínskeho tímu. ,,Sme veľmi šťastní, že sme opäť vyhrali. Za posledné tri kolá sme mali v pláne získať štyri body. A my sme vybojovali až sedem! Paráda,” uviedol náš obranca, ktorý ako vždy, aj dnes mal na tribúne svoju najväčšiu fanynku, tetu Evu. ,,Čaká nás ešte šesť zápasov. Ak v nich získame deväť bodov, tak sa zachránime. A my ich získame,” dodal Zoli Ágh.

ŠTK Šamorín – Bardejov 1:0 (0:0)

Gól: 68. Ágh

ŽK: Fuják, Mezovský – Berežný, Didik, Góra

Rozhodoval: Ihring

Diváci: 280

ŠTK Šamorín: Hajdúch – Ďurek, Pončák, Ágh, Fujak – Mezovský – Bernardo, Šmehyl – Christian (71. Pančík), Sabler (66. Barbosa), Matheus Pato (86. Marič – Bjekič).