Mesto Šamorín - Somorja Város
Menu

Vyhrajme detské ihrisko Žihadielko! Aj Šamorín sa zapojí do internetového hlasovania

2018. jan. 11

Aj Šamorín sa zapojí do internetového hlasovania o detské ihrisko Žihadielko, podporované spoločnosťou Lidl. Vďaka tejto iniciatíve bolo v rokoch 2016 a 2017 postavených po celej republike 20 Lidl ihrísk v celkovej hodnote 1 740 000 €. Žihadielko vyvolalo pozitívny ošiaľ a dokázalo zjednotiť celé mestá, píše sa na webovej stránke projektu. V nasledujúcich týždňoch aj obyvatelia Šamorína sa môžu angažovať o získanie moderne vybaveného detského ihriska, navrhnutého a realizovaného spoločnosťou, ktorá má tradíciu v tejto oblasti.
Hlasovanie sa spustí 15. januára 2018 o 9:00 hod. a ukončí sa 28. februára 2018 o 23:59:59 hod. na stránke www.zihadielko.lidl.sk.
Mestá sú rozdelené na jednotlivé kategórie na základe počtu obyvateľov s cieľom zabezpečiť rovnosť šancí pre každé mesto. Bolo tak vytvorených 5 kategórií. Mestá v každej kategórii medzi sebou súťažia o dve Lidl ihriská Žihadielka, pričom hodnota jedného Lidl ihriska Žihadielka je 87 000 €.
Hlasovania sa môže zúčastniť iba fyzická osoba staršia ako 18 rokov (osoby mladšie ako 18 rokov sa môžu zúčastniť iba so súhlasom svojho zákonného zástupcu), ktorá sa platne zaregistruje spôsobom uvedeným v pravidlách hlasovania a udelí spoločnosti Lidl súhlas so spracovaním osobných údajov. Používateľ môže hlasovať po registrácii a úspešnom prihlásení prostredníctvom e-mailu alebo cez konto na Facebooku. Každý používateľ môže mať denne až 2 hlasy. Jeden hlas po prihlásení cez e-mailovú adresu alebo po prihlásení cez facebookový profil. K prihláseniu cez e-mail alebo k prihláseniu cez facebookový profil môže získať každý deň jeden bonusový hlas, ak úspešne zvládne hru Uletená Maja. Po získaní bonusového hlasu môže používateľ ďalej pokračovať v hre, no už bez možnosti pripočítania ďalšieho bonusového hlasu v ten istý deň. Každý používateľ môže zdieľať akékoľvek informácie spojené so súťažou či už priamo z webovej stránky www.zihadielko.sk, alebo z facebookového profilu Lidl Slovensko.
Priebežné poradie miest je zobrazené na domovskej stránke www.zihadielko.sk. Aktualizuje sa v reálnom čase. Výsledky súťaže budú zverejnené uprostred marca 2018 na oficiálnej stránke súťaže www.zihadielko.sk.
Podrobnejšie informácie získate na webovej stránke www.zihadielko.lidl.sk

Zdroj a foto: zihadielko.lidl.sk

Skip to content